Zákaznícke centrum

Potrebujete pomoc, radu alebo máte záujem o naše služby? Naši pracovníci sú pripravení poskytnúť vám odborné poradenstvo
,či už emailom, alebo telefonicky. A to celkom zadarmo.


Kontaktný formulár


Povedzte nám viac o vašich požiadavkách prostredníctvom krátkeho formulára. Ak hľadáte radu, uistite sa, že ste si prečítali odpovede na najčastejšie otázky. Možno tak nebudete musieť čakať.

  Meno

  Email

  Telefón

  Správa

  Ak ste človek, vyberte obrázok tree.

  Kde nás nájdete?

  Najčastejšie otázky


  Pozrite si výber otázok, ktoré nám zákazníci kladú najčastejšie. Možno v ňom nájdete odpoveď aj na tú svoju. No a v prípade, že nie, neváhajte a kontaktujte nás napríklad prostredníctvom kontaktného formulára.

  1Na čo všetko sa špecializujete?
  V spoločnosti Dante sa špecializujeme nielen na kuchyne, ale takisto na obývačkové skrine, vstavané skrine a ďalšie typy nábytku. Naše dlhoročné know-how vieme využiť aj v miestnostiach, ako je spálňa, obývačka či jedáleň. Prezrite si naše realizácie a presvedčte sa o našich zručnostiach.
  2Aké všetky služby poskytujete?
  Zákazníkom poskytujeme 3D návrh, montáž a výrobu nábytku. Okrem toho s vami budeme pri tvorbe návrhu aj výrobe zariadenia všetko konzultovať, aby bol výsledok presne podľa vašich predstáv.
  3Aké výhody má nábytok na mieru?
  Nábytok na mieru má množstvo výhod vrátane toho, že sa vie presne prispôsobiť vašej domácnosti a jednotlivým miestnostiam. Prináša zaujímavé riešenia do atypických aj tradičných interiérov a dokáže šetriť priestor. A netreba zabúdať ani na to, že je jedinečný, unikátny a originálny. Kúsok, ktorý budete mať doma, nemá nikto iný.
  4Môžete mi pomôcť s plánovaním a zariadením domácnosti?
  Samozrejme! Stačí nás kontaktovať a povedať svoju predstavu o tom, ako chcete, aby príbytok vyzeral. A ak nemáte ani presnú predstavu, nevadí. Spolu prídeme na riešenie, ktoré sa vám bude určite páčiť.
  5Mám atypický priestor, pomôžete mi s jeho zariadením?
  Malá kuchyňa, stiesnená obývačka, úzka chodba či spálňa so zníženým stropom sú problémami, s ktorými si mnohí ľudia nevedia poradiť. Namiesto toho, aby ste sa trápili s tým, ako interiér zariadiť, nechajte všetko na nás. Komplikovanú situáciu dokáže vyriešiť moderný a unikátny nábytok na mieru.
  6Koľko stojí montáž a 3D návrh?
  Montáž, demontáž a 3D vizualizácia kuchyne na mieru sú úplne zadarmo. Za tieto služby nemusíte platiť nič navyše.

  KONTAKTUJTE NÁS