O NÁS

SLOVENSKÁ KVALITA

Kuchynské linky, obývačky, vstavané skrine a iný nábytok na mieru vyrábame podľa Vašich predstáv už od roku 2005. Pre nás neexistuje nič čo by sme nedokázali vyrobiť. Naša firma vznikla s cieľom vyrábať kvalitné kuchyne a kuchynské linky, nábytok, obývačkové steny a iný nábytok na mieru. Každoročne stúpa záujem o naše kvalitné výrobky a preto sa snažíme rozširovať naše možnosti v danej oblasti a tým vyhovieť požiadavkám našich zákazníkov.

Našou snahou je ponúknuť zákazníkovi kvalitný stolársky výrobok za rozumnú cenu a tomu nasvedčuje aj množstvo spokojných zákazníkov.

CENA

KUCHYNSKÉ LINKY NA MIERU ZA SKVELÉ CENY

ZÁRUKA

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA NA 3 ROKY

ZDARMA MONTÁŽ

MONTÁŽ A DEMONTÁŽ ZDARMA

3D NÁVRH ZDARMA

3D VIZUALIZÁCIA KUCHYNE NA MIERU ZDARMA

KVALITA

KVALITNÉ A OVERENÉ MATERIALY

ODBORNÉ PORADENSTVO

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

Pri výrobe používame najmodernejšie technológie a samozrejmosťou sú aj kvalitné a overené materiály, kovania s predĺženou životnosťou a iné. V ponuke máme široký sortiment dvierok, pracovných dosiek, úchytiek, drezov a rôzneho doplnkového sortimentu. Okrem toho disponujeme s veľkým počtom farebných vzoriek na jednotlivé diely od rôznych výrobcov. Nepreferujeme jedného výrobcu, ale snažíme sa vyhovieť zákazníkom v ústrety v použití zvolených materiálov.

SPÝTAJTE SA NÁS